Expand
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojna z SWa

+5
Pingo
KikiloW
Goten
wodek
Phoenix Rising
9 posters

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Go down

Vojna z SWa Empty Vojna z SWa

Objavlja  Gost Sre Feb 25, 2009 3:49 pm

Mi zdaj imamo en problem ker zdaj se je SWa začela premikat in napadat naše člane. Prvo bomo probali vspostaviti mirovni sporazum na lep način če pa nebo nič pol pa bo VOJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Phoenix Rising Sre Feb 25, 2009 5:59 pm

Ne vojna je za nas slabša možnost kot pa nič. Ker sedaj je omejitev 6 napadov na mesto v roku 24h, v vojni pa tega ni. Mi pa nebomo tok napadal. Upam
stavit.
Phoenix Rising
Phoenix Rising
Admin

Število prispevkov : 43
Age : 28
Registration date : 08/02/2009

https://expand.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  wodek Sre Feb 25, 2009 7:23 pm

jaz se strinjam z vojno, se bo vsaj nekaj dogajalo :D aja pa zanima me še napadi drugih alians, lahko napadamo, al tvegamo kaj, naprimer KT1 mam jih kr nekaj okol, z okoli 3ooo točk. ti majo surovine, pa da jim poberem vse :D hehe
kaj lahko ?

bi blo pametno ? Hapy

lp wodek

wodek

Število prispevkov : 14
Age : 34
Kraj : Maribor
Registration date : 17/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Goten Sre Feb 25, 2009 7:40 pm

po novem jih ne smeš, k imamo mirovno pogodbo z njimi

Goten

Število prispevkov : 14
Age : 34
Registration date : 19/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  wodek Sre Feb 25, 2009 7:45 pm

aha, vredu, mi je kikloW rekel da.
ja nič ne. škoda kaj naj rečem :P

wodek

Število prispevkov : 14
Age : 34
Kraj : Maribor
Registration date : 17/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  KikiloW Sre Feb 25, 2009 8:57 pm

verjamem, ampak ko sem se meno z kt1 so rekl da bodo vojaško pomagal, če bo vojna, sicer zdajle še ne (verjetno nimajo kaj veliko vojske, važno da imajo točke, da lahka sploh pol vojsko delajo), čez en čas pa bodo.

no pa glede vojne mislim da je še prezgodaj, bomo videli kaj se bo dogajalo, pa bomo pol ukrepali tako kot je treba

KikiloW

Število prispevkov : 32
Age : 29
Registration date : 18/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Gost Sre Feb 25, 2009 10:52 pm

Kolk naših igralcev pa sploh napada aliansa SWa, če to ni nobena skrivnost???
Pa zakaj napadajo?
- ker so naši igralci dobre farme
- ker radi pobijajo malo vojsko drugim

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Goten Čet Feb 26, 2009 2:00 pm

Tole je bilo včeraj objavljeno na njihovemu forumu:


Uzamite si čas pa preberite.

Obeta se nam vojna z exa!!! Goten je že začel napadati naše člane in mi nebomo samo gledali!!!Pripravil se bomo na vojno in seveda udaril nazaj ko bo pravi čas.

Goten ima 2 naselji na 51:54 na 61:52 in 53:57 ima ostali dve.

Prvo kar bomo naredil je da bomo močno povečal našo floto!Vsi in to mislim vsi! zgradite nekaj dodatnih ladij saj ladje so zelo pomembne.Zakaj?Zato ker če hočemo sploh pridet do kopnega mormo unilčit njegove ladje(floto), in seveda ker ima dokaj veliko vojsko bo boj potekal v več rundah in če nebomo mel mi pod kontrolo njegovega porta bodo okrepitve, ki bojo prispele naknadno se obrnile nazaj domov in se nebodo priključile boju, še slabše je to da bodo lahko člani exa poslali njemu okrepitve, kar bo nemogoče če bomo mi kontrorirali port.Še enkrat, vsi povečajte floto!

Na vrhu so kordinate gotenovih naselij.Poglejte katerim dvem naseljem ste najbližje in mi povejte koliko potrebujete z ladjami do teh mest.

Da vem ta čas poti je pomembno da znam organizirat napad, ker napadli bomo vsi!

Še ena stvar.Jutri vsi pošaljite vohuna v eno ali vsa mesta in sicer zato ker med bojem vohuni pomagajo zbijati obrambno moč zida.(Da bi razumel to dam slednji primer.V realnosti če si mel v gradu 10 vohunov in so med bojem uspel odpret vrata zidu so prikajšali delo napadalcem.Razbijanje vrat,zidu je vedno terjalo veliko žrtev kar pa nevelja če si lahko enostavno vkoral v mesto skozi odprta vrata.) <- to sem napisal da bote razumeli zakaj je dobro da je čimveč vohunov v mestu.

Vete tisto foro? Eno palico je lahko zlamati, ampak kup palic pa ne in to vela tudi za nas, bolj bomo sodelovali težje nas bo uničiti in seveda lazje nam uničevati druge.Sodelujemo vedno vsi, razen če ima kdo upravičen razlog za kakšno akcijo.

Zej smo močna alliansa in imamo tudi dosti članov tako da si upam rečit da tisti ki se bote vedn izgobial akcijam in nebote sodeloval letite ven iz allianse in bodo treningi na vas. (upam da ni nobenega takega v alliansi)

Goten

Število prispevkov : 14
Age : 34
Registration date : 19/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Pingo Čet Feb 26, 2009 4:26 pm

Jao jao jao.......kaj vse berem tukaj gor.
Oky zelo zalostno je ze to da ste zakuhali vojno z alianso ki ima najvec vojske na serverju.
Ampak zdej je kar je.... Good job

Zdej pa mi povejte kok zvepla imamo mi v aliansi? Oni ga imajo precej, za razliko od nas.....to opazam po besedilu ki so ga napisali zgoraj.
Zdej ce hoceste da se borimo v vojni namj nam tisti ki je zakuhal vojno poslje zveplo da bomo lahko sibki clani naredili vojsko.
Jaz ne morem nikjer naropat nic zvepla....kupoval ga nebom ker 20 za zveplo nedam.....ni vredno 10.
Kaze da samo ze v zacetku zgubili.....in da se poberemo se moramo hitro organizirat in se pripraviti na obrambo.

Jaz osebno vem da v tej vojni sm zgubil......vojske nimam.....samo placarje in par mecarjev.
2 ladje balista. Celih 80 tock generala. cheers

Ce hoceste da gremo v vojno skupaj naj kdo zacne pridelovat zveplo in ga menjava z drugimi......v zameno mu bomo posiljali les....tako bo on dajal les v rudnik zvepla in bo vec zvepla prideloval.

Tok za 1x z moje strani.

LP Zlatko
Pingo
Pingo

Število prispevkov : 20
Age : 35
Kraj : Izola
Registration date : 20/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Pingo Čet Feb 26, 2009 4:28 pm

Pa se to.......zdej ste zakuhali vojno z SWA......da ne poskusi kdo naredit se kako sranje in napada clane ki so v drugih aliansah.
Odpremo 2 fronti in popustimo vojno kot SWE na Alpha serverju. Thank you
Pingo
Pingo

Število prispevkov : 20
Age : 35
Kraj : Izola
Registration date : 20/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Phoenix Rising Čet Feb 26, 2009 4:48 pm

Zna kdo če lahko računamo na pomoč KT1 ali pa vsaj eXaA?
Phoenix Rising
Phoenix Rising
Admin

Število prispevkov : 43
Age : 28
Registration date : 08/02/2009

https://expand.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  delta3412 Čet Feb 26, 2009 5:10 pm

Nwm če kej preveč čeprav je nekaj članov iz exaA zelo vojaško usmerjenih npr. toni57 in drugi samo če mene vprašaš bi morali počakati še VSAJ 1 teden da si vojsko zgradimo in dobimo malo žvepla ker ga nimammo skoraj nič!
delta3412
delta3412

Število prispevkov : 42
Age : 29
Registration date : 17/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Gost Čet Feb 26, 2009 5:26 pm

Phoenix Rising je napisal/a:Zna kdo če lahko računamo na pomoč KT1 ali pa vsaj eXaA?
Za KT1 nevem kr majo s SWa sporazum čeprav mislim da bi mogli pogruntat da so SWa sprejeli samo zato ker čene bi nam pomagali in bi izgubili.Za eXaA pa eXa1 sta pa že obe aliansi obveščeni in četudi mogoče nimajo vojske vsak vojak pripomore.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  KikiloW Čet Feb 26, 2009 8:39 pm

Prosim ne mi tukaj govoriti o tem kdo je zakuhal vojno. mnda veste vsi da se tem iz swa gre za prvo mesto v aliansah, logično, saj bi jih mi v prihodnosti nenehno ovirali, saj vidite da imajo že nekaj časa okoli 7 do 5 tisoč točk manj kot mi skupnih točk in to jih moti, ker nas ne morejo prehitet. Potem kradejo nam člane, pa mi ne bo noben reko da je to lepo in pošteno. Če si pošten, dobi člana ko nima alianse.

Če ne bi vi tako govorili in naredili vojsko bi bilo vse vredu. Saj imamo približno isto točk kot oni, pomeni da si lahko glih tako privoščimo takšno vojsko kot jo imajo oni, tuki pa še potem pride to ali so skupni napadi in obrambe in seveda organizacija.

KikiloW

Število prispevkov : 32
Age : 29
Registration date : 18/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Phoenix Rising Čet Feb 26, 2009 9:02 pm

Imam še en predlog. Ta čas ko napadajo nimajo obrambe (verjetno) zato bi lahko izbrali majhno skupino (kakih 5 članov) ki
bi jih ta čas napadali. Ker bi vojsko potegnili nazaj bi tako preprečili napade.

In še nekaj. Tisti, ki jutri dopoldne ne morejo pomagati pri akcijah, mi naj pošljejo ZS
Phoenix Rising
Phoenix Rising
Admin

Število prispevkov : 43
Age : 28
Registration date : 08/02/2009

https://expand.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  JanezS Čet Feb 26, 2009 10:59 pm

Pingo je napisal/a:Jao jao jao.......kaj vse berem tukaj gor.
Oky zelo zalostno je ze to da ste zakuhali vojno z alianso ki ima najvec vojske na serverju.
Ampak zdej je kar je.... Good job

Zdej pa mi povejte kok zvepla imamo mi v aliansi? Oni ga imajo precej, za razliko od nas.....to opazam po besedilu ki so ga napisali zgoraj.
Zdej ce hoceste da se borimo v vojni namj nam tisti ki je zakuhal vojno poslje zveplo da bomo lahko sibki clani naredili vojsko.
Jaz ne morem nikjer naropat nic zvepla....kupoval ga nebom ker 20 za zveplo nedam.....ni vredno 10.
Kaze da samo ze v zacetku zgubili.....in da se poberemo se moramo hitro organizirat in se pripraviti na obrambo.

Jaz osebno vem da v tej vojni sm zgubil......vojske nimam.....samo placarje in par mecarjev.
2 ladje balista. Celih 80 tock generala. cheers

Ce hoceste da gremo v vojno skupaj naj kdo zacne pridelovat zveplo in ga menjava z drugimi......v zameno mu bomo posiljali les....tako bo on dajal les v rudnik zvepla in bo vec zvepla prideloval.

Tok za 1x z moje strani.

LP Zlatko
1. nismo zakuhal vojne
2.jst sm pou svoj vojske naredu dons( prodau les pa še enkrat cenej žveplo nabau pa ropu k budalo)

JanezS

Število prispevkov : 3
Age : 28
Registration date : 17/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Goten Pet Feb 27, 2009 12:08 am

točno tko mi nismo začel te vojne in je tud nismo hotel in je tud nočemo vsaj jst ne.
Začel jo je Gapi, ki je 1. bil pri nas potem nas je pa zapustil in še k njim in prec začel z napadi.

Goten

Število prispevkov : 14
Age : 34
Registration date : 19/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  dosy Pet Feb 27, 2009 12:49 am

Goten je napisal/a:točno tko mi nismo začel te vojne in je tud nismo hotel in je tud nočemo vsaj jst ne.
Začel jo je Gapi, ki je 1. bil pri nas potem nas je pa zapustil in še k njim in prec začel z napadi.

Goten...jst sem ti blizu 53:57....tko da kako obrambno moč pa lahko prispevam....ko(če) boš jutri rabil....

sem velik online in spremljam situacijo........

dosy

Število prispevkov : 3
Age : 52
Registration date : 24/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  delta3412 Pet Feb 27, 2009 8:46 am

Seveda goten ima prav oni so začeli oz. gapi drugače pa goten če boš rabil kakršnokoli pomoč povej ti lahko pomagam surovinsko ali vojaško Hapy
delta3412
delta3412

Število prispevkov : 42
Age : 29
Registration date : 17/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Gost Pet Feb 27, 2009 11:01 am

KikiloW je napisal/a: Potem kradejo nam člane, pa mi ne bo noben reko da je to lepo in pošteno. Če si pošten, dobi člana ko nima alianse.
Ni pošteno...ampak boljše, da se že na začetku znebimo takih članov, ki niso zvesti svoji aliansi...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Glede vojne...ne vem zakaj se tok obremenjujete s tem kdo jo je začel, bolj važno je kdo jo bo končal...

Itak je pa ikariam taka igra, pri kateri te ne morejo povsem uničiti (ALI SE MOTIM?), kot pri travianu in podobnih igrah...zato ne razumem igralce, ki so samo slišali za vojno in so že odkorakali iz alianse (in rekli, da bistvo te igre ni vojna)...


Lp

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  wodek Pet Feb 27, 2009 1:20 pm

jaz sem za vojno HM . treba naredit temu konec, ne boo se norčevali iz nas !, dobro res je da je malo hitro vojna, ampak vseeno :D

če pa bo kdo potreboval okrepitve naj samo reče, sej smo 'družina' :P

lp wodek

wodek

Število prispevkov : 14
Age : 34
Kraj : Maribor
Registration date : 17/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Vojna z swa

Objavlja  tnt696 Pet Feb 27, 2009 4:35 pm

Ne se spuščat v vojno z njimi saj po dosedanjih skupnih akcijah vidim da so oni nekje daleč pred nami v organiziranosti kot tudi v vojaški moči. Najprej je treba vojsko naret pa se primerno razvit pol pa po nih vdarit ko bo čas zato.

tnt696

Število prispevkov : 2
Age : 39
Registration date : 17/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Pingo Pet Feb 27, 2009 6:03 pm

wodek je napisal/a:

če pa bo kdo potreboval okrepitve naj samo reče, sej smo 'družina' :P


5x sem prasal za zveplo pa noben ne odpise.....precej ostalih pa jih prideluje zveplo in gradi vojsko ko dosti takih nima z cim delat vojsko in ne more pomagat aliansi.. HM Good job
Pingo
Pingo

Število prispevkov : 20
Age : 35
Kraj : Izola
Registration date : 20/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  KikiloW Pet Feb 27, 2009 6:09 pm

pingo kontaktiraj, menjam za les, pa ga dam pol kr noter za nadgradit rudnik žvepla

KikiloW

Število prispevkov : 32
Age : 29
Registration date : 18/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Pingo Pet Feb 27, 2009 9:29 pm

Sem zacel trgovari z denarjem.
Prodajam les, marmor in vino 1kos/10-13$ tako delam vojsko.
Tock ne morem nabirat ker pac vojsko morna narediti in ladje kupit.....tako da zal boste morali pocakati malo z moje strani glede tock.
Da se vojasko opomoren z pranjem denarja.....potem vas bom dohitel nahitro. Wink cheers
Pingo
Pingo

Število prispevkov : 20
Age : 35
Kraj : Izola
Registration date : 20/02/2009

Nazaj na vrh Go down

Vojna z SWa Empty Re: Vojna z SWa

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu